Є сенс почати з повної ліквідації ЖЕКів. Не можливо?

Автор SERG888, 01 апреля 2012, 19:40:25

« предыдущая - следующая »

0 Пользователей и 1 гость просматривают эту тему.

|

SERG888

Про незадовільність надання комунальних послуг не каже хіба що лінивий. Як правило, незадоволення викликають надмірно високі тарифи. Найбільше роздратування викликає необгрунтованність тих цифр, які малюють постачальники різних комунальних послуг. Адже більшість розцінок давно втратили початок відліку в далекому совєцькому минулому і обраховуються простим приблизним додаванням тих коштів, які хотілося б отримати. Людям аргументують необхідність цих арифметичних операцій інфляційними процесами та ростом цін на енергоносії. Хоча вивести формулу залежності цін на комунальні послуги від вищезгаданих чинників ніхто до пуття не може. Чи не хоче. Чому?

Комунальне господарство дісталось нам від совкового минулого з усіма совковими ментальними стереотипами, коли влада бралась вирішувати і контролювати всі процеси життєдіяльності людини ще до її народження і довгий час після смерті. Це необхідно було тоталітарній системі, щоб перетворити особистість на біоробота, підтримувати усвідомлення неможливості іншого способу існування. Ця функція залишилась і дотепер. Комунальне господарство перетворилось на чорну діру, де безслідно зникають мільярди бюджетних і приватних коштів, різного штибу гранди, при цьому найкраще відпрацьовані схеми відкатів і нецільового використання ресурсів. Місцеві бюрократи наживаються на цьому, відповідно зацікавлені в подальшому існуванні ЖКГ саме в такому вигляді. Докладають максимум зусиль для продовження повноважень тої центральної влади, яка забезпечить безперебійність існуючої системи. А маючи безпосередній вплив на виборців місцева влада це може.

Створення так званих ОСББ не вирішує проблеми, а лише камуфлює її. Бо основною проблемою є штучно вихована неспроможність людей дбати про своє житло, залежність значної частки громадян від субсидій, пільг тощо. Страх залишитись без житла є доволі серйозним інструментом ідеологічного впливу. Сьогодні українці своїм коштом фінансують прихований репресивний інструмент залякування. І якщо під таким кутом розглядати проблему, то стає очевидним, що головна проблема не в цінах і , навіть, не в якості комунальних послуг, які надаються або не надаються. А в рабовласницькому ставленні окупаційної влади до населення, яка залишає окупованому населенню рівно стільки, аби воно могло не вмерти, не опиратись і працювати. В цьому і є сучасна форма експлуатації новітніх рабів новітніми рабовласниками. В намаганні вирішити ту чи іншу проблему виживання люди біжать як білки в колесі, захекуючись, вибиваючись з сил, сподіваючись добігти до кінця, але кінця у кола не має. І жити людині в цій системі не можливо, і альтернативи здається не має. Не має? Це влада привчає, що по іншому не можливо, без них нам не вижити. Натомість самі дають життя неефективному комунальному господарству, вибірковому судочинству, змушують пускати чужинців на свою землю, в свою хату, культуру, душу, віру. За їхнім сценарієм українці зрівнюються в правах з орендарями, приїзжими, тимчасовими; маєте слідувати їхнім правилам, а не диктувати свої. Це повноправне рабство: фізичне і світоглядне. І одним з його елементів є комунальне господарство.

Є сенс почати з повної ліквідації ЖЕКів. Не обов'язково натомість примушувати людей створювати інші структури. Не можливо? Але обходяться люди, які живуть у приватному секторі без подібних компаній, і не померли. За те згодом мешканці багатоквартирних будинків змушені будуть самоорганізуватись, бо саме життя змусить. А від цього стануть ментально незалежними, хазяйновитішими, а з часом здатними бачити і вирішувати проблеми у великому мегаквартирному будинку Україна.

Відрізати безнадійно хворий орган лячно, залишити джерело запалення не можна, смертельно. Що переважить страх чи розум.

Нечипоренко Оксана

Kurai

ЦитироватьЄ сенс почати з повної ліквідації ЖЕКів...

Кончно-конечно... Нет ничего проще, чем разрушить уже существующую систему!
Торум жил! Торум жив! Торум будет жить!

Vladislav

Цитата: Kurai от 01 апреля 2012, 19:49:42
Кончно-конечно... Нет ничего проще, чем разрушить уже существующую систему!

Вот вот! Об этом еще дедушка Ленин писал! ;)

А вообще статья сильная. Много интересных слов и оборотов, правда они не имеют никакого отношения к ЖЭКам, но не в этом же дело? Я скорее всего определил смысл статьи
Цитата: SERG888 от 01 апреля 2012, 19:40:25
...
За їхнім сценарієм українці зрівнюються в правах з орендарями, приїзжими, тимчасовими; маєте слідувати їхнім правилам, а не диктувати свої. Це повноправне рабство: фізичне і світоглядне. І одним з його елементів є комунальне господарство.
...
Нечипоренко Оксана

А!? Какая сила в этой логике! Умничка! Во всем виноваты те, кто пускает в страну залетных?  :D

Kurai

Торум жил! Торум жив! Торум будет жить!

GeraST

По воле случая довелось видить как это реализовано в Европах, в каждом подъезде имеется староста, который собирает, кроме индивидуальной платы каждого за ресурсы (при чем зачастую под платой понимается не только платежи за жилье, но и и отдача в городскую сеть излишней электроэнергии, тепла в виде воды, и прочих ресурсов) которая платится жильцами отдельно, свою собственную плату, сам при этом никакой зарплаты не получает, как правило старшого выбирают на собрании подъезда. Его распоряжения по подъезду - закон для всех, его компетенция - чистота, своевременный ремонт всего общего хозяйства, и прилегающей территории, имеется маленькая доска объявлений по подъезду, и все. Да квартиры в подъездах как правило полностью приватные. Совет из всех старших по подъездам дома - совет дома. И вот все деньги сдаваемые жителями, как правило от 5 до 10 Ойро в месяц- это фонд на все расходы, с них формируется фонд ремонтно и уборочных денег. И как правило на квартал имеется типа кооператива из 3-5 спецов которые и обслуживают квартал, к ним и обращаются старшие при необходимости.
А теперь вот эту схему и на нашу украинскую   ментальность, 1000% даю не сработает, денег всегда будет мало, сколько бы не сдавали, слесаря что будут обслуживать квартал всегда будут или пьяные или такие, что после них все будет валится. А старшие 99% денег прихарлают себе и скажут что так и було....
Есть другие мнения.....
А в частном домовладении, все делаешь сам и для себя родного и единственного, как там говаривали в "Кавказской пленице" -"Не путай государственную шерсть с личной"....
От так..
Не смотрите ТВ. Вредно для психического здоровья.

|