Борисе! Я, здається, - всцявся!.

Автор Странник, 31 октября 2013, 14:42:19

« предыдущая - следующая »

|

Странник

Борисе! Я, здається, - всцявся!. ;D

З ЦИКЛУ: "Легенди в/ч безвісного полустаку".

...Сергій Іванович напівопритомнів-напівпрокинувся-напівжахнувся від НЕСПОДІВАНКИ, лежачи в майже абсолютно темному і теплому /а, значить, - в замкнутому, житловому просторі /приміщенні/, лівою рукою відчуваючи під собою жорстку суху матір'яну основу ложа, лівим вухом уловлюючи рівне сопіння сплячого Бориса... А опритомнів він від того, що його права рука уві сні сповзла з матір'яної підстилки на рівні особистого паху і в'їхала /о Боже!/ у калюжку щільно теплої і /як відразу в ту мить здалося!/ каналізаційно-мочо смердючой рідини!
Сергій Іванович миттєво допрокинувся, доопритомнів, дожахнувся і на 22,5 секунді шаленого аналізу ситуації, раптом басовито заголосив все голосніше і голосніше, намагаючись водночас розбудити сплячого поряд Бориса лівою неспаплюженою рукою: "Борисе! Боря! Я здається усцявся! Боря! Усцявся я... Уууу...»
...Початок грудня 1976 року. Двоє військових командированих вийшли через прохідну номер один  ленінградського заводу "Севэлектро" з почуттям майже виконаного обов'язку. Замовлення розміщене: після завтра індивідуальні деталі для спеціального устаткування військової частини будуть виготовлені і можна буде їхати додому - у свою В/частину - на рідний полустанок, не позначений на жодних цивільних мапах, - в Одеський військовий округ.
...Одже вийшли двоє командированих : лейтенант Борис Брынзюк і прапоршик Сегій Іванович Дорошенко, якого усі так і називали з самого молоду, як прізвиськом, - "Сергій Іванович" - за життєву, не по роках розсудливість, дійшлість, багатодумність, добродушність і патологічне неприйняття по життю гумору. І Сергій і Борис були молоді, неодружені, повні надій і спрямувань. А зараз ще й мали добу відпустки в Ленінграді - доки їх деталі виготовлялися на заводі.
... Лейтенант Ігор Пекарний з радістю прийняв дорогих гостей у своїй новій однокімнатній ленінградській квартирі на 9-му поверсі, тільки що сданого в експлуатацію 12-ти поверхового будинку. А гостями були Борис Брынзюк /однокурсник Ігоря по військовому училищу/ і його друг Сергій Іванович Дорошенко.
...Гарненько так посИділи до півночі, "умовили" дві півлітровочки, потім ще одну - під бідончик знаменитого ленінградського розливного пива, яке, як здавалося, продавалося на кожному ленінградському перехресті. Дружина Ігоря виявилася до того ж професійним кулінаром, тому і з закускою проблем теж не було... Гостям ж для нічного відпочинку - постелили постіль прямо на кухні, уклавши на підлогу два армійські матраци з простирадлами і ковдрами.
"Боря! Борисе! Я... кажисяся-ся... ...всцявся! Боря! Твою Матір!.. Усцявся я. Уууу."... - видавив напівчленороздільно, але голосно прапорщик Дорошенко, а у відповідь:
"Дістав ти, Сєрьога!.. Не може того бути! Спи, завтра розберемося. Зараз іще усіх хазяїв спонукаємо...". - Брынзюк перекинувся на інший бік  і захріп по дорослому.
"...Ну, не може цього бути, Боря, ні! Ну, не міг я стільки насцять., - аж по лікоть - у горизонтальній диспозиції! Ну, не міг! Навіщо ж так багато насцявати?.. Уууу, усцявся таки"... - і толконув Бориса так, що той навіть відразу напівпідвівся: "Так уключи світло!"...
А світло раптом включив розбуджений розбірками на кухні хазяїн кватиры Ігор:
...На кухні біля "спального розташування" гостей трохи коливалася і потихеньку збільшувалася калюжа теплющої, смердючої, іржавинно-темно-коричньовой рідині від батареї центрального опалювання, що  раптом серед ночі почала підтікати...

Владимир Озерянко

Kurai

Почему я не удивляюсь очередной пасте? :)
Торум жил! Торум жив! Торум будет жить!

Странник

Цитата: Kurai от 31 октября 2013, 20:24:08
Почему я не удивляюсь очередной пасте? :)

Извините! Я наверное где-то отстал от новейших вождевлений современного русского языка...
И все же. Расшифруйте, что такое "очередная паста" и, самое главное, - ПОЧЕМУ? :sorry:
Спасибо!
Владимир Озерянко

Кай

Копипаста (кое-где -- копипаст, копипейст -- от англ. copy -- копировать; paste -- вклеивать, вставлять; глагол -- копипастить) -- основная составляющая интернета. Представляет собой любую информацию, которая была скопирована откуда-то и перепощена в другом месте. Копипаста зачастую не несет в себе никакой ценности, так как является унылым повтором.
Само выражение уходит корнями ещё в 17-й век, к некоему Иоганну Якобу Бодмеру, который говорил «клей и ножницы». Суть не изменилась.
Надоело все? Лобзик в руки и пили!

Странник

Цитата: Кай от 26 ноября 2013, 11:01:00
Копипаста (кое-где -- копипаст, копипейст -- от англ. copy -- копировать; paste -- вклеивать, вставлять; глагол -- копипастить) -- основная составляющая интернета. Представляет собой любую информацию, которая была скопирована откуда-то и перепощена в другом месте. Копипаста зачастую не несет в себе никакой ценности, так как является унылым повтором.
Само выражение уходит корнями ещё в 17-й век, к некоему Иоганну Якобу Бодмеру, который говорил «клей и ножницы». Суть не изменилась.

1/. Да, я, Владимир Озерянко, ЛИЧНО пишу рассказы и статьи на различную тематику и безвозмездно публикую их на различных ресурсах, способствуя тем самым развитию этих ресурсов и создавая новые точки полемики на форумах, - для различной аудитории людей, которые /люди/ проживают в различных местностях и работают на СООТВЕТСТВУЮЩИХ разных Форумах. Правил нашего форума я не нарушаю.
2/. Если мои "нетленки" являются типа "унылым повтором" и "не несут ни какой ценности" то прошу Вас это обосновать, а не просто КОНСТАТИРОВАТЬ свои мысли типа, КАК У ВАС ВСЕГДА: "Тема не может быть познавательно и литературно ценна, ИБО ЭТОГО НЕ МОЖЕТ БЫТЬ НИКОГДА, ибо её публикует В. Озерянко!!!"
Владимир Озерянко

Кай

1. Поздравляю. Уже нарушили. Оффтоп.
2. Обоснование - отсутствие толпы поклонников. Как тут, так и на других форумах. Ваша несравненная манера поведения вызывает примерно одинаковую реакцию у всех админов. И везде вы ведете одинаковые споры.
Как там сказал один ваш читатель?
ЦитироватьУвы! читать Вас, Озерянко
возможно... разве что по пьянке,
тут подсказал мне Бог незримый:
"когда сблевать необходимо"

http://www.chitalnya.ru/users/jptq/gbooks.php
3. Оффтоп. Бан.
P.S. В дальнейшем рекомендую любые жалобы и объяснения писать в соответствующих разделах.
Надоело все? Лобзик в руки и пили!

|