Военное положение и ситуация в Славянске

Автор admin, 27 ноября 2018, 09:36:15

« предыдущая - следующая »

0 Пользователей и 1 гость просматривают эту тему.

|

admin

Как известно, Верховная Рада вчера поддержала Указ президента Украины о введении военного положения
Не будем здесь обговаривать, мягко говоря, странные обстоятельства и время принятия указа.
Посмотрим как это отразится на обстановке и жизни нашего города. Понятное дело не лучшим образом, но конкретные моменты хотелось бы знать.

konstantin

   Ну и первая "ласточка". В "Урядовом курьере" опубликован указ о военном положении на 60 дней и на всей территории Украины. (https://strana.ua/news/173511-voennoe-polozhenie-vveli-na-60-dnej-vmesto-30.html) То-ли дебилизм. То-ли бег впереди паровоза. А вдруг правда?
Стремился к солнцу. Дошёл до ручки. И стало всё до лампочки!

zzz0105

Цитата: konstantin от 27 ноября 2018, 13:15:11В "Урядовом курьере" опубликован указ о военном положении на 60 дней и на всей территории Украины (https://strana.ua/news/173511-voennoe-polozhenie-vveli-na-60-dnej-vmesto-30.html)
Вроде как в правительстве сказали, что разберутся как следует и накажут кого попало
Не (с), а ©.Alt+0169. Запомнить легко- пожар в гей-клубе

admin

Городское руководство пока не знает что и как, ждет дальнейших инструкций сверху.

https://www.youtube.com/watch?v=g6td4x02v9s

konstantin

Цитата: admin от 27 ноября 2018, 19:48:28Городское руководство пока не знает что и как, ждет дальнейших инструкций сверху.


Только отделам кадров предприятий и сельским советам поступило указание (в ПОНЕДЕЛЬНИК УТРОМ) в срочном порядке передать ещё раз в военкомат списки военнообязанных. 
Стремился к солнцу. Дошёл до ручки. И стало всё до лампочки!

admin

Обращение головы ОДА на сайте обладминистрации от 27.11.2018

Завтра о 9-й годині на Донеччині та ще в дев'ятьох областях України, згідно з Указом Президента №390 буде оголошено воєнний стан.
Одразу зазначу, що він фактично не вплине на життя цивільного населення, оскільки Президент України Петро Порошенко свідомо включив до свого Указу лише кілька заходів із 24-х можливих, передбачених Законом «Про правовий режим воєнного стану», який був прийнятий Верховною Радою ще у 2015-му році.
Більшість заходів, які будуть реалізовані в рамках воєнного стану, стосуються Збройних сил України, Нацгвардії, СБУ, МВС та координації дій між ними. Зокрема буде:
- організована протиповітряна оборона важливих державних об'єктів, об'єктів критичної інфраструктури, іноземних дипломатичних представництв тощо;
- проведені заходи з ЧАСТКОВОЇ мобілізації, організовані та проведені навчальні збори з резервістами оперативного резерву - у необхідних обсягах.
Але під час дії воєнного стану НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ заходів конфіскації автотранспорту та іншої власності, примусової трудової повинності, розквартирування особового складу у приватному житлі тощо.
Деякі заходи, наприклад, введення комендантської години, обмеження торгівлі спиртними напоями можуть бути реалізовані, але лише у випадку оперативної необхідності у разі загострення ситуації.
Окремо зазначу, що контрольно-пропускні пункти працюють в штатному режимі. Крім того, ми не припиняємо робіт з їхнього облаштування.
Не зміниться й порядок перетину блокпостів: для цього, як і зараз, потрібен буде лише паспорт.
У штатному режимі працюють і працюватимуть школи, дитсадки, лікарні, об'єкти соціальної сфери тощо.

|